E-booki

E-booki to jeden temat związany ze zdrowiem, opisany w wygodnej formie PDF.
Od razu zakupie dostajesz swojego e-booka w formacie PDF na maila.

Dla kogo 

są moje e-booki?

Jeżeli wolisz czytać, niż oglądać i chcesz mieć materiały zawsze ze sobą – e-booki są dla Ciebie.

Moje
e-booki

Ebook "Hashimoto - Autoimmunologiczne Zapalenie Tarczycy"

Ebook “Hashimoto – Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy” to ponad 90 stron wiedzy o tym jak diagnozować i w jaki sposób leczyć objawy choroby Hashimoto. Sprawdzisz, co wyeliminować z diety, a co wprowadzić by poprawić swoje zdrowie i odzyskać energię. Nauczysz się, jak właściwie stosować suplementacje oraz jak pokonać stres i depresję.

Opinie
kursantów

Michał jest świetnym specjalistą z bardzo rozległą wiedzą i doświadczeniem.
W swoich kursach potrafi jasno, konkretnie i w sposób bardzo zrozumiały uczyć i przekazywać niesamowicie pomocne informacje. Bardzo doceniam fakt, że Michał patrzy na każdy temat z szerokiej perspektywy. Wiele się od niego nauczyłem, a co najważniejsze - wdrożyłem, bo oprócz bycia specjalistą w swojej dziedzinie, Michał również świetnie inspiruje i zachęca do zdrowego trybu życia.
Grzegorz Pietras
growtube.pl
Okiełznanie Biohackingu to nie jest prosta sprawa. Na szczęście trafiłem w idealne ręce.
Michał jest najlepszym specjalistą z jakim współpracowałem. Dzięki jego olbrzymiej wiedzy i dużemu doświadczeniu nie muszę tracić czasu na naukę wszystkich suplementów. Dostaje po prostu listę środków skupionych na rozwiązaniu moich problemów. Co najlepsze efekty są zawsze pozytywnie zaskakujące!
Kacper Kaczmarski
wowcow.pl
Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy.
Michała znam od 5 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Napisaliśmy wspólnie dwie książki -. „Schudnij w 3 miesiące” oraz „Cellulit Stop”. Nagraliśmy także kurs online „Twojatarczyca.pl”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”
Ania Dziedzic
ankadziedzic.pl