Jadłospisy

Indywidualny jadłospis rozpisany pod Twoje zapotrzebowanie i preferencje na podstawie ankiety oraz wywiadu.
Układam jadłospisy chorobowe, na odchudzanie, budowę masy mięśniowej. Wraz z jadłospisem dostajesz także listę zakupów z programu Kcalmar.
Jadłospis obejmuje także jego modyfikacje - zmienianie kaloryczności czy konkretnych potraw/produktów.

Jak to wygląda?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego jadłospisu, z rozpisanymi makroskładnikami, Kaloriami oraz listą zakupów, dostosowanego pod Twoje preferencje oraz aspekty zdrowotne – jadłospis jest dla Ciebie.

Po zakupie otrzymujesz ankietę na temat jadłospisu, na podstawie której w ciągu tygodnia układam dietę.

Moje
jadłospisy

Jadłospis indywidualny

Indywidualny jadłospis na 7 dni z przepisami, dostosowany do twoich potrzeb. Układam jadłospisy do odchudzania, chorobowe, specjalistyczne czy keto.
Cena ustalana indywidualnie.

Opinie
kursantów

Michał jest świetnym specjalistą z bardzo rozległą wiedzą i doświadczeniem.
W swoich kursach potrafi jasno, konkretnie i w sposób bardzo zrozumiały uczyć i przekazywać niesamowicie pomocne informacje. Bardzo doceniam fakt, że Michał patrzy na każdy temat z szerokiej perspektywy. Wiele się od niego nauczyłem, a co najważniejsze - wdrożyłem, bo oprócz bycia specjalistą w swojej dziedzinie, Michał również świetnie inspiruje i zachęca do zdrowego trybu życia.
Grzegorz Pietras
growtube.pl
Okiełznanie Biohackingu to nie jest prosta sprawa. Na szczęście trafiłem w idealne ręce.
Michał jest najlepszym specjalistą z jakim współpracowałem. Dzięki jego olbrzymiej wiedzy i dużemu doświadczeniu nie muszę tracić czasu na naukę wszystkich suplementów. Dostaje po prostu listę środków skupionych na rozwiązaniu moich problemów. Co najlepsze efekty są zawsze pozytywnie zaskakujące!
Kacper Kaczmarski
wowcow.pl
Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy.
Michała znam od 5 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Napisaliśmy wspólnie dwie książki -. „Schudnij w 3 miesiące” oraz „Cellulit Stop”. Nagraliśmy także kurs online „Twojatarczyca.pl”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”
Ania Dziedzic
ankadziedzic.pl