Epitalon dla poprawy zdrowia i pracy mózgu

  • Michał Undra
  • 02 minuty

Dzisiejszym tematem będą peptydy.

Jak pisałem ostatnio – zacząłem testować Epitalon, który świetnie wpisuje się w świat biohackingu. Badania naukowe mówią, że może wpływać na jakość snu, długowieczność, zmniejszać ryzyko chorób chronicznych, czyli wspierać biohacking.

Przez ostatni tydzień testowałem Epitalon w dawkach około 2mg dziennie i rzeczywiście odczułem działanie – ZDECYDOWANIE lepszy sen, więcej energii, lepsza praca mózgu. Nie jest to żadne pobudzenie, tylko po prostu mniejsze zmęczenie. Stosowałem go podskórnie, chociaż są też metody donosowe, jednak ponoć znacznie mniej skuteczne.

Standardowo po kilku godzinach pracy umysłowej POTRZEBOWAŁEM krótkiej drzemki dla „resetu” pracy umysłu. Teraz nie ma takiej potrzeby.

Dodatkowo nagrywając kilka filmów nie robiłem żadnego cięcia, co też jest poprawą (zazwyczaj robię 2-3 cięcia).

Na tę chwilę jestem mega zadowolony z efektów, ale będę go testował dalej. Ponoć najlepsze efekty osiąga się po użyciu 50mg+

Warto mieć na uwadze, że Epitalon to bardzo nowy środek, nie ma masy badań, jednak wydaje się, że to może być przyszłość biohackingu.

Zapraszam także do sprawdzenia nowego filmu na kanale YouTube na temat suplementacji w stresie.

Autor
artykułu

Michał Undra

Specjalista ds. Zdrowia, ekspert do spraw biohackingu i poprawy pracy mózgu

Ekspert w dziedzinie biohackingu, optymalizacji pracy mózgu, snu oraz wpływu stresu na organizm.

Specjalizuje się w interpretacji badań, poprawie pracy mózgu, biohackingu oraz suplementacji. Na co dzień prowadzę konsultację indywidualne, na których poprawiam zdrowie, sylwetkę oraz pracę mózgu moich klientów. Jestem autorem szkoleń stacjonarnych oraz online z szeroko pojętej tematyki zdrowia, oraz biohackingu.