Nowe nootropii z serii brain booster w mojej współpracy z Aliness!

  • Michał Undra
  • 03 minuty

Bardzo miło mi poinformować, że do oferty Aliness weszły nowe nootropiki z serii brain booster!

Alpha GPC to wersja choliny, która wpływa na produkcję acetylocholiny – neurotransmitera związanego z pamięcią, koncentracją, ale także skurczami mięśni. Odpowiedni poziom acetylocholiny znacznie ułatwia nam naukę, zapamiętywanie, ale także może wpływać na parametry treningowe – alpha GPC poprawia siłę i koncentrację także stosowana przed treningiem! Niski poziom acetylocholiny związany jest z demencją, chorobą alzheimera, ale także zaburzeniami napięcia mięśniowego. Źródło choliny jest wręcz niezbędne przy stosowaniu mocniejszych nootropików, szczególnie z grupy racetamów – alpha GPC jest najbardziej polecana pod tym względem.

Hupercyna A także działa na poziom acetylocholiny – jednak w inny sposób – hamuje ona enzym zwany acetylocholinoesterazą – która rozkłada acetylocholinę. Hupercyna jest bardzo subtelnym nootropikiem – w delikatny sposób poprawia pracę mózgu, jest też bardzo bezpieczna, stosowana jest także w demencji i chorobie Alzheimera. Ma długi okres półtrwania – przez co działa bardziej długofalowo niż doraźnie. Jednak ma jeszcze jedno, bardzo ciekawe zastosowanie… mianowicie spożyta przez snem zdecydowanie wpływa na wyrazistość i zapamiętywanie snów – do tego stopnia, że może powodować wybudzenia. Jest to bardzo ciekawe, szczególnie dla osób, które badają temat świadomego snu (tak, ten temat jest prawdziwy).

Oba te suplementy są bardzo bezpieczne. Na hasło UNDRA otrzymacie rabat na zakupy na stronie aliness.pl ?

Autor
artykułu

Michał Undra

Specjalista ds. Zdrowia, ekspert do spraw biohackingu i poprawy pracy mózgu

Ekspert w dziedzinie biohackingu, optymalizacji pracy mózgu, snu oraz wpływu stresu na organizm.

Specjalizuje się w interpretacji badań, poprawie pracy mózgu, biohackingu oraz suplementacji. Na co dzień prowadzę konsultację indywidualne, na których poprawiam zdrowie, sylwetkę oraz pracę mózgu moich klientów. Jestem autorem szkoleń stacjonarnych oraz online z szeroko pojętej tematyki zdrowia, oraz biohackingu.