Biohacking Meetup – spotkanie Biohackerów, nagranie

  • Michał Undra
  • 02 minuty

Dzisiejszym tematem będzie bardzo ważne wydarzenie związane z biohackingiem, które odbyło się w tym tygodniu – Biohacking MeetUp.

Spotkanie to miało na celu promowanie wiedzy związanej z biohackingiem, ale także nawiązanie kontaktów z osobami, o podobnych zainteresowaniach. Udało się to, i to bardzo. Spotkanie miało potrwać do 21, jednak nikt nie wyszedł z sali przed 21:30, a potem staliśmy jeszcze na zewnątrz i rozmawialiśmy, mimo iż spotkanie odbyło się we wtorek 🙂 Będziemy także utrzymywać kontakt po spotkaniu, ponieważ zebrała się na nim świetna grupa ludzi, którzy mogą wspólnie coś stworzyć 🙂

A dla wszystkich czytelników Newslettera mam świetny prezent – pierwsze 10 minut z mojego wystąpienia na MeetUpie! Przez pierwszą część prezentacji opowiadam o podstawach na temat snu, potem wchodziliśmy w temat głębiej (i to znacznie głębiej, ale to zachowam dla uczestników ;)).

Film jest niepubliczny, nie udostępniaj go nigdzie, proszę 🙂

Biohacking MeetUp 2022 – darmowy fragment wykładu Michał Undry – YouTube

Autor
artykułu

Michał Undra

Specjalista ds. Zdrowia, ekspert do spraw biohackingu i poprawy pracy mózgu

Ekspert w dziedzinie biohackingu, optymalizacji pracy mózgu, snu oraz wpływu stresu na organizm.

Specjalizuje się w interpretacji badań, poprawie pracy mózgu, biohackingu oraz suplementacji. Na co dzień prowadzę konsultację indywidualne, na których poprawiam zdrowie, sylwetkę oraz pracę mózgu moich klientów. Jestem autorem szkoleń stacjonarnych oraz online z szeroko pojętej tematyki zdrowia, oraz biohackingu.