Floating – naturalna metoda regeneracji i relaksacji

  • Michał Undra

Dzisiaj po raz kolejny miałem okazję skorzystać z floatingu, tym razem w Marea Float Center w Warszawie.

Floating metoda relaksu, regeneracji i rozluźnienia ciała, która polega na unoszeniu się w zbiorniku z wodą, która jest mocno nasycona siarczanem magnezu, oraz która ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała. Powoduje to uczucie „rozpływania” Się ciała, ponieważ jesteśmy odcięci od wszytkich zmysłów.

Korzystanie z floatingu może być metoda przyspieszającą regenerację, rozluźniającą ciało albo też wsparciem medytacji, ponieważ w takim zbiorniku łatwiej odciąć sie od naszych myśli – ja w tym celu korzystam z floatingu.

Marea Float Center oferuje zarówno floating w kapsule, jak i w kabinie, dodatkowo znajduję się tam Ganbanyoku – sauna japońska. Samo miejsce jest bardzo profesjonalnie przygotowane – wraz z ręcznikami, zatyczkami do uszu czy szlafrokiem, a obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, dlatego szczerze mogę polecić.

Autor
artykułu

Michał Undra

Specjalista ds. Zdrowia, ekspert do spraw biohackingu i poprawy pracy mózgu

Ekspert w dziedzinie biohackingu, optymalizacji pracy mózgu, snu oraz wpływu stresu na organizm.

Specjalizuje się w interpretacji badań, poprawie pracy mózgu, biohackingu oraz suplementacji. Na co dzień prowadzę konsultację indywidualne, na których poprawiam zdrowie, sylwetkę oraz pracę mózgu moich klientów. Jestem autorem szkoleń stacjonarnych oraz online z szeroko pojętej tematyki zdrowia, oraz biohackingu.