Konsultacje

Konsultacje to współpraca indywidualna, gdzie wspólnie rozwiązujemy Twoje problemy zdrowotne.
Na konsultacji omawiamy Twój styl życia, wyniki badań, odżywianie oraz wszelkie zmiany, dzięki którym możemy poprawić Twoje zdrowie.
Po konsultacji otrzymujesz indywidualne zaleceni dopasowane do Ciebie. W ramach prowadzenia indywidualnego utrzymujemy stały kontakt, analizujemy postępy i wprowadzamy zmiany.

Jak to wygląda?

Konsultacja indywidualna skierowana jest dla osób, które borykają się z problemami zdrowotnymi, chcą poprawić swoją sylwetkę czy pracę mózgu.

Po zakupie konsultacji otrzymujesz ankietę do wypełnienia, na podstawie której mogę indywidualnie dobrać badania do wykonania.

Dogodny termin konsultacji wybierasz w Calendly, a konsultacja obywa się przez Google Meet.

Po konsultacji przesyłam zalecenia dotyczące odżywiania, stylu życia oraz suplementacji.

W ramach indywidualnego prowadzania po konsultacji pozostajemy w stałym kontakcie mailowym i pracujemy na cotygodniowych raportach, a konsultacje kontrolne przeprowadzamy co miesiąc. Dodatkowo na cały czas współpracy otrzymujesz indywidualny jadłospis w aplikacji z wymiennymi posiłkami.

Moje
konsultacje

Indywidualne prowadzenie ROCZNE

Wzniesiemy Twoje zdrowie, samopoczucie i produktywność na wyższy poziom.

Co obejmuje współpraca?

 • comiesięczne konsultacje;
 • indywidualny dobór suplementów;
 • indywidualny dobór badań diagnostycznych;
 • 20% zniżki na badania krwi;
 • 6 jadłospisów;
 • dobór makroskładników i Kalorii;
 • stały kontakt;
 • analiza cotygodniowych raportów;
 • wspólna realizacja Twoich celów;
 • analiza danych z zegarków, opasek czy innych urządzeń;
 • dodatkowe materiały na temat snu, regeneracji, odżywiania i Biohackingu;
 • moje pełne zaangażowanie.

Indywidualne prowadzenie 3 miesięczne

Zrealizujemy Twoje cele zdrowotne w 3 miesiące intensywnej współpracy.

Co obejmuje współpraca?

 • comiesięczne konsultacje;
 • indywidualny dobór suplementów;
 • indywidualny dobór badań diagnostycznych;
 • 2 jadłospisy;
 • dobór makroskładników i Kalorii;
 • stały kontakt;
 • 20% zniżki na badania krwi;
 • analiza cotygodniowych raportów;
 • wspólna realizacja Twoich celów;
 • moje pełne zaangażowanie.

Konsultacja jednorazowa

Pakiet obejmuje konsultację wstępną oraz odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości przez tydzień po przesłaniu zaleceń. Po zakupie otrzymujesz ankietę, na podstawie której mogę dobrać indywidualne badania do wykonania. Po konsultacji otrzymujesz spersonalizowane zalecenia w postaci pliku PDF - zalecane odżywianie, zmiany w stylu życia, suplementacja. W razie potrzeby rozpisuję także zalecania w spożywanych Kaloriach, makroskładnikach (białka, węglowodany, tłuszcze), czy też produktów, które warto spożywać lub unikać. Konsultacja nie obejmuje indywidualnego jadłospisu z przepisami. Konsultacje odbywają się online przez wybrany przez Ciebie komunikator.

Opinie
kursantów

Michał jest świetnym specjalistą z bardzo rozległą wiedzą i doświadczeniem.
W swoich kursach potrafi jasno, konkretnie i w sposób bardzo zrozumiały uczyć i przekazywać niesamowicie pomocne informacje. Bardzo doceniam fakt, że Michał patrzy na każdy temat z szerokiej perspektywy. Wiele się od niego nauczyłem, a co najważniejsze - wdrożyłem, bo oprócz bycia specjalistą w swojej dziedzinie, Michał również świetnie inspiruje i zachęca do zdrowego trybu życia.
Grzegorz Pietras
growtube.pl
Okiełznanie Biohackingu to nie jest prosta sprawa. Na szczęście trafiłem w idealne ręce.
Michał jest najlepszym specjalistą z jakim współpracowałem. Dzięki jego olbrzymiej wiedzy i dużemu doświadczeniu nie muszę tracić czasu na naukę wszystkich suplementów. Dostaje po prostu listę środków skupionych na rozwiązaniu moich problemów. Co najlepsze efekty są zawsze pozytywnie zaskakujące!
Kacper Kaczmarski
wowcow.pl
Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy.
Michała znam od 5 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Napisaliśmy wspólnie dwie książki -. „Schudnij w 3 miesiące” oraz „Cellulit Stop”. Nagraliśmy także kurs online „Twojatarczyca.pl”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”
Ania Dziedzic
ankadziedzic.pl
Współpracuje z Michałem od kilku lat.
Wspaniała osoba, która zawsze powie prawdę, przeanalizuje i dobierze odpowiednią suplementację. Polecam Bardzo ?
Andrzej Gąsienica, medalista mistrzostw Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, trener skoków narciarskich.
Z Michałem współpracujemy już od 4 lat. Został on pierwszym ambasadorem naszej marki Aliness.
Przez ten czas stworzyliśmy wiele materiałów wideo, Michał występował na targach jako nasz ambasador, a niedawno stworzyliśmy wspólnie dwie nowe linie suplementów – adaptogeny oraz seria brain booster – nootropiki. Przez ten czas dobrze poznałem Michała prywatnie i zawodowo, a współpraca przebiega bez zarzutów.
Konrad Malitka - właściciel firmy MedicaLine oraz aliness.pl
https://aliness.pl/
Przy intensywności i tempie życia, które prowadzę, dbanie o odpowiednią suplementację i wsparcie przede wszystkim umysłu to podstawa.
Dlatego nieodłącznym elementem moich protokołów zdrowotnych są m.in. pillboxy wypełniane zgodnie z zaleceniami Michała. Z Michałem współpracujemy już kilka lat i oprócz Michała wiedzy najbardziej cenię szczegółowość wywiadów, jakie robi przed dopasowaniem zaleceń, jest to też dobra motywacja do robienia regularnych badań. To jak obszerną Michał ma wiedzę w temacie biohackingu i suplementacji oraz jak bardzo jest na bieżąco zawsze robi na mnie wrażenie i nie ma szans, abym bez niego mógł być z tym na bieżąco.
Michał Trędowski – doradca finansowy
https://michaltredowski.pl/
Jeśli Twoim celem jest nie tylko poprawa sylwetki,
ale przede wszystkim poprawa swojego zdrowia czy chcesz wzmocnić pracę swojego mózgu, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci współpracę z Michałem Undrą.
Michał Jabłoński
http://www.fitlevel.pl/
Współpracuje z Michałem od ponad 3 lat.
Nie znam drugiej osoby, która tak kompleksowo i holistyczne podchodzi do rozwiązywania wszelkich problemów, czy to biznesowych, czy związanych z biohackingiem i poprawią zdrowia. Jest to osoba, której bezgranicznie ufam i polecam każdemu, kto chciałby zmienić swoje zdrowie na lepsze.
Szymon Nowak
https://www.nscode.eu/
Jako Firma Next-Level współpracujemy z Michałem od niemal 7 lat.
Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele wspólnych projektów, doradzał nam w wyborze asortymentu, brał aktywny udział w licznych akcjach marketingowych, począwszy od konsultacji dietetycznych dla naszych klientów, udział w eventach promocyjnych w warszawskich fitness klubach, po szkolenia charytatywne dla dużych grup. Zawsze mogłem liczyć na zaangażowanie, terminowość i profesjonalne podejście. Dzięki wysokim kompetencjom Michała współpraca przebiegała bezproblemowo i była czystą przyjemnością.
Marek Szeliga
https://next-level.pl/
Od dłuższego czasu konsultuję swoje wyniki badań i styl życia z Michałem!
Wiem, ze nie mogłam trafić w lepsze ręce… specjalista w swoim fachu - to jedyne słowa, które mogą go w pełni opisać??
Klaudia „KLATEX” Tarka
https://flowy.pl/