Konsultacje

Konsultacje to indywidualna rozmowa na temat Twoich problemów oraz celów.
Na konsultacji omawiamy wyniki badań, objawy, samopoczucie, odżywianie.
Po konsultacji otrzymujesz plik z zaleceniami indywidualnie dopasowanymi do Ciebie.

Jak to wygląda?

Konsultacja indywidualna skierowana jest dla osób, które borykają się z problemami zdrowotnymi, chcą poprawić swoją sylwetkę czy pracę mózgu.

Po zakupie konsultacji otrzymujesz ankietę oraz zgody RODO do wypełnienia. Na podstawie ankiety mogę indywidualnie dobrać badania do wykonania.

Po otrzymaniu wypełnionej ankiety oraz wyników badań wspólnie ustalamy termin konsultacji. Konsultacja wstępna trwa do 60 minut, kontrolna do 40 minut. Odbywa się ona przez Skype, telefon, zoom, WhatsApp czy inny komunikator – do wyboru.

Po konsultacji przesyłam zalecenia dotyczące odżywiania, stylu życia oraz suplementacji.

W konsultacji mailowej interpretacja ankiety oraz wyników badań odbywa się drogą mailową. Dodatkowo po konsultacji odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości.

Moje
konsultacje

Pakiet Premium

Pakiet premium skierowany jest dla osób, które najbardziej kompleksowo podchodzą do swojego zdrowia. Obejmuje on 4 konsultacje (wstępna do 60 minut oraz 3 kolejne do 30 minut), do tego jadłospis indywidualny na 4 tygodnie. Dodatkowo aż rok na wykorzystanie pakietu.

Konsultacja mailowa

Konsulatacja przeprowadzona poprzez emaile, wraz z pisemną interpretacją badań ankiety oraz zaleceniami.

Konsultacja kontrolna

Do wykorzystania na konsultację kontrolną, interpretację jadłospisu, badań, stylu życia ale także rozmowy na temat nootropików, biohackingu czy innych tematów niezwiązanych z dietą. Czas trwania do 30 minut.

Konsultacja wstępna

Pakiet obejmuje konsultację wstępną (do 60 minut), wsparcie mailowe przez 3 miesiące (odpowiedzi na Twoje pytania) oraz konsultację kontrolna (do 40 minut).

Opinie
kursantów

Michał jest świetnym specjalistą z bardzo rozległą wiedzą i doświadczeniem.
W swoich kursach potrafi jasno, konkretnie i w sposób bardzo zrozumiały uczyć i przekazywać niesamowicie pomocne informacje. Bardzo doceniam fakt, że Michał patrzy na każdy temat z szerokiej perspektywy. Wiele się od niego nauczyłem, a co najważniejsze - wdrożyłem, bo oprócz bycia specjalistą w swojej dziedzinie, Michał również świetnie inspiruje i zachęca do zdrowego trybu życia.
Grzegorz Pietras
growtube.pl
Okiełznanie Biohackingu to nie jest prosta sprawa. Na szczęście trafiłem w idealne ręce.
Michał jest najlepszym specjalistą z jakim współpracowałem. Dzięki jego olbrzymiej wiedzy i dużemu doświadczeniu nie muszę tracić czasu na naukę wszystkich suplementów. Dostaje po prostu listę środków skupionych na rozwiązaniu moich problemów. Co najlepsze efekty są zawsze pozytywnie zaskakujące!
Kacper Kaczmarski
wowcow.pl
Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy.
Michała znam od 5 lat. Nasza współpraca zaczęła się od live'ów na Facebooku, które razem prowadziliśmy. Napisaliśmy wspólnie dwie książki -. „Schudnij w 3 miesiące” oraz „Cellulit Stop”. Nagraliśmy także kurs online „Twojatarczyca.pl”. Myślę, że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pracy, ogrom wiedzy i przede wszystkim zaufanie, nie stworzylibyśmy tylu wartościowych rzeczy. Sądzę, że Michał jest na rynku uważany za jednego z bardzo dobrych dietetyków.”
Ania Dziedzic
ankadziedzic.pl